پیام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

 

السلام علیک یا فاطمة الزهرا (س) یا بنت رسول الله (ص)

فرارسیدن ایام سوگواری شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت زهرا مرضیه (س)، رابه تمامی مسلمانان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره کیش تسلیت عرض می نمایم.

دخت گرامی رسول مکرم اسلام کاملترین نمونه یک بانوی مسلمان و معیار فضایل بود. بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی ، پاکدامنی و حضور در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد تا زنان مسلمان با بهره مندی از سیره ایشان در ابعاد مختلف زندگی در مسیر سعادت و بهروزی حرکت کنند.

در جزیره کیش نیز امسال همانند سال های قبل مراسم سوگواری و مرثیه سرائی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) در رثای دخت نبی مکرم اسلام(ص) با حضور حداکثری مردم دینداردر مساجد ، حسینیه ها و تکایا برگزار می شود .

امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام  را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیریم .

 

                         غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره ومدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com